Nokia
- [21.6. 2026]Zmazať/ Upraviť/ Topovať
















Predám mobil neviem asi batéria je zlá nabehne ale nejde stále bliká nabíjanie že ako nabíja predávam ho za 5€ a ešte mám jeden displej naň asi bude dobrý podľa mňa možná aj dobierkou poslať .npr niekomu sa zíde na N.D.
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||