Cena
Lokalita
Zobrazenie
Samsung Galaxy A51 - 4/128/Android 13
- [26.8. 2026]Predám funkčný MT zn.samsung, model galaxy a51 bez nabijacky.
70 €
Bratislava
821 07
821 07
42 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Samsung A51
- [24.8. 2026]Predam MT samsung galaxy a51 zachovaly vždy v puzdre; origo krabica na všetky siete .
80 €
Zvolen
962 23
962 23
85 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Samsung Galaxy A51 dual SIM 128GB + púzdro a komplet prísluš
- [23.8. 2026]Farba biela metalíza - Prism Crush White
Predám mnou používaný mobil samsung galaxy a51 v 100% stave bez škrabancov - na zadnej strane krytu je ešte od výroby nalepená fólia, takže po odstránení ako nový.
Displej: 6,5" Super AMOLED, rozlíšenie 2400 x 1080 pixelov
Pamäť: 4 GB RAM, 128 GB úložisko ...
110 €
Martin
038 02
038 02
82 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
ochranné sklíčka a fólie na mobil
- [23.8. 2026]Predám ochranné sklíčka a folie na mobilné telefóny ,modely vypíšem nasledovne:
Sklíčko samsung galaxy A12 - cena 4e
Huawei ascend P20 lite - cena 4e
samsung galaxy A20/A30/A50 - cena 4e
Huawei Nova - cena 3e
samsung galaxy A71 - cena 4e
samsung A5 - cena 3e
samsung galaxy A20/A30/A50 - cena 4e
Xiao ...
V texte
Trnava
917 01
917 01
77 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predam Redmi Xiaomi A9 Samsung galaxy A51
- [20.8. 2026]predam samsung galaxi a51...nova bateria..plne funkcny....cpredam Xiaomi A9. samsung...60e Xiaomi 80e
140 €
Banská Bystrica
974 05
974 05
72 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám mobil Samsung Galaxy A51 dual SIM
- [20.8. 2026]Predám zachovalý mobil samsung galaxy a51 s úložným priestorom 128GB, RAM 4GB, dual SiM.
Mobil je plne funkčný, bez škrabancov, málo používaný
75 €
Žilina
013 05
013 05
78 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Nové čierne púzdro a tvrdené sklo na Samsung Galaxy A51 4G
- [15.8. 2026]Nové rozbalené
V prípade záujmu píšte prosím mail
Z časových dôvodov osobný odber nie je možný, posielam iba cez packetu (na výdajné miesto/Z-box) poštovné vopred
4 €
Bratislava
851 05
851 05
47 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
50 €
Košice
040 11
040 11
130 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
LCD displej Samsung A5
- [15.8. 2026]To nie je mobil!!!
Predam LCD displej na samsung
galaxy A5 (a510F)
Nove- nepouzite!
Na dobierku neposielam!!
+ Postovne
15 €
Topoľčany
955 01
955 01
65 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Samsung Galaxy A51
- [12.8. 2026]Predám a51 s originálnym displejom - odtlačok prsta na displeji je funkčný, bez závad, baterka dobrá. Cenu neznižujem. V prípade záujmu volať 0949226232.
- 6,5” displej 1080x2400
- 128GB/4GB RAM
- android 13
- quad 48MP 4k kamera
- 32MP 4k selfie kamera
- NFC
65 €
Michalovce
071 01
071 01
301 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predam samsung galaxy a51 na nahradne diely
- [11.8. 2026]Predam samsung galaxy a51 na nahradne diely nefunguje display kto si to bude chciet opravit opravi.
Ponúknite
Rožňava
048 01
048 01
174 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Samsung galaxy A5
- [10.8. 2026]Model: SM-a510F
Na náhradné diely
Predná aj Zadná strana je rozbitá
Nedá sa zapnúť
5 €
Nitra
951 88
951 88
145 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Displej Samsung Galaxy A51- 5G
- [8.8. 2026]Predám nový, originál ,nepoužitý, display na samsung galaxy a51 - 5G, SM-a516F.[pozor nepasuje na obyčajnú a51 !! ]
Jedná sa o originál, žiadna Čína, žiadne TFT!
Osobne Z.M., na dobierku len po zaplatení poštovného 5€ vopred na účet!
Ponuka platí do zmazania!
Na sms a email neodpovedám ...
30 €
Zlaté Moravce
953 01
953 01
134 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Samsung Galaxy A51 128GB, Dual SIM Blue C sv.modrý
- [7.8. 2026]samsung galaxy a51 128GB, Dual SIM Blue C tyrkysový / světle nodrý. Použitý, plně funkční, K telefonu je čevený ochranný obal a 2x tvrzené sklo. Mám k dispozici původní krabičku s kódy, které lze použít pro pátrání při odcizení pžístroje.
Technické parametry:
Úhlopříčka displeje: 6,5“
Typ disple ...
78 €
Česká republika
110 00
110 00
139 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Samsung Galaxy A51 128gb
- [30.7. 2026]Predám samsung galaxy a51 128 GB
Predám mobilný telefón samsung galaxy a51. Telefón je plne funkčný, bez akýchkoľvek technických chýb. Má bežné známky používania – drobné ošúchania a škrabance z každodenného používania, ktoré nemajú vplyv na jeho funkčnosť.
Parametre:
Pamäť: 128 GB
RAM: 4 GB
Ba ...
V texte
Senica
905 01
905 01
248 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Samsung Galaxy A51 - plne funkčný, zachovalý
- [26.7. 2026]bežné známky používania, ide na všetky siete. cena pevná
135 €
Žilina
010 01
010 01
255 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Nová batéria do Samsung A5 2016
- [23.7. 2026]Predám novú batériu EB-Ba510ABE do samsung galaxy A5 2016.
Pripadne aj iné diely ako display, zadný kryt, fotoaparát.
Po dohode možný dovoz. Platné do zmazania. Pozri aj moje ostatné inzeráty.
10 €
Partizánske
958 01
958 01
197 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Darujem flipove puzdro na Samsung Galaxy A51
- [23.7. 2026]Darujem nové flipove puzdro na samsung galaxy a51
Zadarmo
Senec
903 01
903 01
226 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Samsung A51 black 128/4gb Android 13
- [23.7. 2026]Predam samsung galaxy a51 čierny.Telefon je v dobrom stave plne funkčny. Predava sa len čisto telefon s puzdrom vid foto.Na displeji sa sem tam ťahaju skoro neviditelne čiary na tmavom pozadi to nieje vidiet som si akosi nevšimol.Ram troska poškodeny. Odtlačok prsta nenačita vypisuje že je nutna kal ...
89 €
Humenné
066 01
066 01
279 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Samsung A51 128/4gb Android 13
- [23.7. 2026]Predam samsung galaxy a51 čierny.Telefon je v dobrom stave plne funkčny. Predava sa len čisto telefon s puzdrom .Na displeji je nalepena folia. Odtlačok prsta nenačita vypisuje že je nutna kalibracia.Displej je original. Kontakt poprosim mailom. Dakujem.
99 €
Humenné
066 01
066 01
220 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Stránka: 1 2 Ďalšia
